איך לקבל אורגזמה באופן טבעי

 

ויאגרה טבעית עשויה להיות בסופר או בבית המרקחת המקומי שלך. אבטיחים מכילים ציטרולין, חומצת אמינו המרחיבה ומרגיעה את כלי הדם. זה אולי דומה לויאגרה, אבל אין לה תופעות לוואי. אתה יכול פשוט לערבב חצי אבטיח בבלנדר ולקחת איתך את המיץ. אתה תרגיש עלייה בחשק המיני וזקפה קלה יותר.

אפשר להשתמש בזעפרן גם בתור ויאגרה טבעית בבית. הוכח שהתבלין משפר את תפקוד הזקפה ועשוי לשפר את התפקוד המיני אצל גברים הנוטלים תרופות נוגדות דיכאון. הקפידו לטחון את הזעפרן לאבקה, במקום לקחת אותו בשלמותו. כמה כפיות זעפרן, טחון לעיסה דקה, אמורות לעבוד. יש לו גם תכונות נוגדות חמצון והוא דרך מצוינת לקבל אורגזמה באופן טבעי.

ציטרולין פועל כמו ויאגרה בגברים, אך ללא כל תופעות לוואי. זה פועל על ידי הגברת זרימת הדם באזור איברי המין, ומהווה חלופה מצוינת לתרופות מרשם. מיץ רימונים הוכח כמגביר זקפה והוא עשיר בנוגדי חמצון. מזונות אחרים יעילים כמו ויאגרה טבעית כוללים אבטיח, קיווי ועשב חיטה. עם זאת, מזונות אלו אינם זמינים באופן נרחב    נטורל ויאגרה בארה”ב ואינם זמינים במדינות רבות.

ציטרולין מתפקד גם כמו ויאגרה, אך ללא תופעות הלוואי. בניגוד לתרופות מרשם, אבטיח מכיל L-citrulline, המסייע בשיפור זרימת הדם באזור איברי המין. באופן דומה, לרימון יש ריכוזים גבוהים של ויטמין C ואבץ, שיכולים להועיל לשיפור הזקפה. ויאגרה טבעית נוספת היא גינקו בילובה, עץ שמקורו בסין. הוא מכיל מספר ויטמינים ומינרלים הפועלים בדומה לויאגרה ויכולים גם להגביר את החשק המיני.

מלבד הגלולות ותוספי התזונה, ישנן גם דרכים נוספות לשפר את הזקפה. דרך אחת כזו היא שתיית מיץ אבטיח. זה יכול לעזור לך להשיג זקפה מוצקה יותר, אבל אין לו תופעות לוואי. יתר על כן, הציטרולין באבטיח גם מגביר את החשק המיני ואת החשק המיני. אבל סוג זה של ויאגרה טבעית אינו החלופה היחידה הזמינה.

מיץ רימונים פועל כמו ויאגרה ללא כל תופעות לוואי. הוא עמוס בנוגדי חמצון ומגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. חוץ מזה, ירקות עלים ירוקים הם אלטרנטיבות מצוינות לויאגרה, והם עמוסים בוויטמינים ומינרלים חיוניים. למרות העובדה שאין להם את אותן השפעות כמו לויאגרה, ניתן להשתמש בהן כדי לשפר את החשק המיני שלך. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה טבעית לויאגרה, נסה לאכול מזונות אלו.